" ایستگاه انقلاب " کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

مربیان کانون پرورش فکری با برپایی دو ایستگاه در مسیر راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب در زاهدان لحظه‌های شادی را برای کودکان و نوجوانان خلق کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون سیستان و بلوچستان، همکاران کانون با برپایی ایستگاه انقلاب، ویژه برنامه‌های گوناگونی برای کودکان و نوجوانان اجرا کردند.

در این ویژه برنامه، که همکاران ستادی و مراکز فرهنگی‌هنری حوزه‌ی زاهدان در آن حضور داشتند، ساعتی پیش از آغاز راهپیمایی، مربیان در نخستین گام با طراحی پرچم مقدس ایران بر چهره‌ی رهگذران، لبخند را بر لبان کودکان و نوجوانان نشاندند.

برگزاری کارگاه کاغذ و تا و مسابقه‌های گوناگون مرتبط با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از جمله تکرار شعارهای انقلابی دیگر برنامه‌ی همکاران برای کودکان و نوجوانان بود.

در ادامه، همکاران به حاضران در کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی کتاب اهدا کردند و آنان را به کتاب‌خوانی تشویق کردند.

«قدردانی از حضور کودکان و نوجوانان و ایجاد علاقه در آنان» برای شرکت در راهپیمایی‌ها از جمله هدف‌های این برنامه‌ی شاد بود که مورد استقبال خانواده‌ها و مسئولان حاضر در راهپیمایی قرار گرفته بود.

قابل ذکر است در دیگر مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان، همکاران کانونی با برنامه‌هایی مشابه در مسیر راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

گفتنی است با پایان یافتن ویژه برنامه‌ها، همکاران برای شرکت در راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به صف راهپیمایان پیوستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =