برگزاری مسابقه «چالش کاردستی » در کانون کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست مرکز فرهنگی هنری سی سخت از برگزاری مسابقه استانی «چالش کاردستی » با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و خانواده‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استان،سارا صیادی سرپرست مرکز فرهنگی هنری سی سخت در این خصوص گفت: مرکز فرهنگی هنری سی سخت  به ‌منظور ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و خانواده‌ها به‌ویژه کودکان و نوجوانان، مسابقه «چالش کاردستی » را به‌صورت استانی برگزار می‌کند.

وی با بیان این‌که این مسابقه فرهنگی، هنری در  قالب‌ کاردستی  ویژه کودکان و نوجوانان و والدین، به‌صورت مجازی اجرا می‌شود، اضافه کرد: کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند در این مسابقه شرکت کرده و آثار خود را تا پایان مردادماه امسال به صورت مجازی به این مسابقه به مرکز فرهنگی هنری سی سخت ارسال کنند.

سرپرست مرکز فرهنگی هنری سی سخت با بیان این‌که برگزیدگان این مسابقه پس‌از بررسی معرفی خواهند شد، گفت: شرکت‌کنندگان آثار خود را به شماره ۰۹١٠٣٩٠٣۴٠٠ پیام‌رسان واتساپ  یا تلگرام ارسال کنند.

صیادی در پایان اظهار داشت:این چالش بهانه ایست تا والدین فرصت بیشتری را به فرزندان خوددر خانه اختصاص دهند وهمچنین با این کار کودکان بیشتر از وقت خود استفاده کرده واز وسایلی چون گوشی،تبلت و.. فاصله خواهند گرفت .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =