فعالیت‌های مشترک کانون آذربایجان شرقی و دفاتر تسهیل‌گری استانداری موجب ارتقای فرهنگی مناطق محروم است

در جلسات مشترک کانون و مدیران دفاتر تسهیل‌گری استانداری آذربایجان شرقی برتداوم و توسعه همکاری‌های مشترک در سال 99 تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، دراین جلسات راه‌کارهای توسعه و تداوم همکاری‌های مشترک مورد بحث و تبادل به‌شماررفت.

علی بینش مدیر کل کانون استان با اشاره به همکاری نزدیک و موثرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با این دفاتر در سال 98 تاکید کرد: درسال 99 و در تداوم این همکاری‌ها تلاش خواهد شد بخش مهمی از طرح «پیک امید» با محوریت مناطق محروم، تحت پوشش دفاتر تسهیل‌گری باشد.

وی با اشاره به تجربه موفق و موثر برنامه‌های اجرا شده در سال‌های گذشته تصریح کرد: کانون استان با همه توان و ظرفیت خود آماده توسعه این همکاری‌هاست.

مدیران دفاتر تسهیل‌گری نیز در این جلسات با تقدیر از همکاری نزدیک کانون استان با این دفاتر تاکید کردند: نگاه تخصصی کانون در اجرای فعالیت‌های فرهنگی موجب ارتقای فرهنگی در بین کودکان و نوجوانان مناطق محروم می‌شود و استقبال مخاطبان از برنامه‌های اجرا شده در سال‌های اخیر موئید این مطلب است.

بحث و تبادل‌ نظر در خصوص برنامه‌های مشترک در سال 99 و استفاده از ظرفیت‌های متقابل برای توسعه و ترویج فعالیت‌های فرهنگی وکاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق محروم، از دیگر مباحث این جلسات بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =